norkem - Your first link in the chemical chain

En Son Haberler >

18.05.2022

Norkem, çığır açan vegan proteinin münhasır dağıtım haklarını aldı

Norkem, yenilikçi gıda teknolojileri geliştiren NextFerm ile bir anlaşma imzaladı ve firmanın devrim niteliğindeki yeni vegan protein ürününün Birleşik Krallık ve İrlanda'daki tek distribütörü oldu.

07.03.2022

Norkem Quimica gıda ve içecek yelpazesine sodyum asetatı ekliyor

İspanyol yan kuruluşumuz Norkem Quimica gıda ürünlerinde kullanılabilen sodyum asetat için yeni bir tedarik anlaşması yaptı.

04.02.2022

Yüzey Kaplamaları: Seramikleriniz yeni sezonun modasına uygun mu?

Tam olarak Paris veya Milano podyumları gibi olmayabilir. Ama tuğla, fayans ve seramik sektöründe olan herkesin çok iyi bildiği gibi modaya endeksli bir endüstride faaliyet gösteriyorlar.

03.02.2022

2021 Değerlendirmesi: Zorluklardan Güç Almak

Yeni bir yılın başlangıcındayız ve COVID salgınına karşı yürütülen mücadele hâlâ herkesin zihninde önemli bir yere sahip. En azından ülkenin uzun bir kapanma dönemine girdiği 2021 başına göre daha iyi bir konumda olmamıza şükredebiliriz.

17.01.2022

Tatlandırıcılar lezzetli ikramların sağlıklı beslenme ile dengelenmesine nasıl katkıda bulunur?

Suçluluk duymadan tatlı yemek mümkün mü? Bu soruları pek çok insana sorarsanız muhtemelen "hayır" yanıtını alırsınız. Tatlı şeyleri ne kadar sevsek de bugünlerde tatlılardan atıştırmalıklara ve gazlı içeceklere kadar her şey sağlık uyarısı taşıyor.

01.12.2021

GOFOS diyet lifi alımını artıran lezzetli bir çözüm sunar.

Britanyalı yetişkinlerin diyet lifi alımı endişe verici düzeyde düşüktür. Gıda ve İçecek Federasyonu (FDF) tarafından açıklanan rakamlara göre yetişkinlerin yalnızca %9'u önerilen günlük 30 g lifi alıyor.