norkem - Your first link in the chemical chain

Haber Arşivi >

Bu haber arşividir. Tüm geçmiş haber makaleleri burada bulunabilir.

21.07.2015

Norkem için Yeni Mobil Duyarlı İnternet Sitesi

Kimyasal tedarikçi ve distribütör olan Norkem, çevrimiçi varlığını güçlendirmek üzere yeni geliştirilmiş web sitesini hizmete sundu. Değişiklikler mevcut kullanılabilir kılavuzlarla uyumludur ve kullandıkları cihaza bağlı olmaksızın internet sitesi ziyaretçilerinin gezinmelerini kolaylaştırmak için mobil dostu duyarlı bir tasarımı birleştirmektedir. Site mevcut canlı ve parlak tasarımını korumaktadır.

04.03.2015

Norkem Group 2014 ticari durum değerlendirmesi

Belirsiz ekonomik raporlar etrafında yoğunlaşan yeni zorluklarla karşılaşmasına rağmen, Norkem 200 milyon Euro'ya yaklaşan Grup satışıyla mükemmel bir yılı daha geride bıraktı.

01.11.2014

EuroTier Fuarında Norkem Vitrinindeki Ürün Yelpazesi

Birleşik Krallık merkezli Norkem en son gelişmiş katkı maddesi, iz element ve destek maddesi ürünlerini EuroTier fuarında (Hanover, 11-14 Kasım) sergileyecektir.

16.10.2014

Norkem, iyot türevlerinin çeşitliliğini artırıyor

Norkem kısa bir süre önce iyot türevleri yelpazesine eklediğini duyurduğu yeni ürünlerle farmasötik sektöründeki varlığını güçlendirmiştir.

30.09.2014

Norkem, Zirai Mücadele İlaç endüstrisi için yeni bir pazarlama literatürü çıkardı

Norkem hızla gelişmekte olan Zirai Mücadele İlacı sektörüne özel, altıncı sektör broşürünü gururla sunar.  

22.07.2014

Norkem Limited, Sodyum Bikarbonat satışlarını geliştiriyor

Norkem Limited, 2014 yılında göstermiş olduğu çabaların karşılığını Birleşik Krallık ve İrlanda'da Sodyum Bikarbonat satışlarında çabucak görmekten mutluluk duyuyor.