norkem - Your first link in the chemical chain

Hakkımızda >

Norkem Group, Norkem Limited, Norkem BV, Norkem Quimica ve Norkem Chemical Trading (Shanghai) Co. Limited'i şirketlerinden oluşmaktadır.

1970'de kurulan şirket sürekli genişleyen bir yol izledi ve şu anda Hollanda, Birleşik Krallık, İspanya, Çin, Avustralya, ABD ve Şili'de ofisleri bulunmaktadır. Bu bölgelerden hizmetlerimizi dünya çapına sunabilmekteyiz.

Çok çeşitli bir yelpazede endüstri uygulamalarında kullanılan, özel ve genel kimyasalların geniş bir portföyü için kaynak bulma ve sağlamada uzmanlığa sahibiz. Küresel depo ağımızla, en kısa teslim süresini ve güvenilir teslimatın garantisini verebilmekteyiz.

Çalışanlarımız şirketimizin belkemiğidir. Norkem bir satış uzmanından daha fazlasıdır. Deneyimli ve işine kendini adamış takımlar, doğru kararları vermenize yardımcı olacak bilgi zenginliği, öneri ve destek sunabilmektedir.

Yakın ve uzun süreli tedarikçi ilişkileri ile, müşterilerimize hızlı ve etkili hizmet sunabiliyoruz. Zamanında ve belirlenen bütçe kapsamında teslimata önem veriyoruz. Bu yaklaşım bugün altı kıtada etkin olan bir işletmenin gelişimini sağlamıştır.

Size olan vaatlerimiz:

HİZMET
Rekabetçi fiyatlandırma, yüksek kalite paketleme ve piyasa bilgisi ile gereksinimlerinizi karşılamaya hazır olma.

KALİTE
Tamamen güvenilir tedarikçilerden ve belgelenmiş kalitede ürünler sağlamak.

UYGUNLUK
En kısa teslimat süresi ve güvenilir teslimat ile küresel depo ağımızdan geniş bir ürün yelpazesi sunmak.

DENEYİM
Dünya çapında kilit konumlarda bulunan deneyimli ve kendilerini işlerine adamış takımlarımızdan uzmanlık ve destek sağlamak.

ÇEVRE
Ürün yöneticiliğine odaklanmak ve sorumluluk sahibi olmaya özen göstermek.


Misyonumuz

'Tüm müşterilerimizin kimyasal gereksinimleri için tercih edilen ilk tedarikçi seçeneği olmak'.

Bu hedefe en iyi çalışanlar tarafından sağlanan en yüksek kalitede ürünler, hizmet ve teknik destek ile ulaşacağız.