norkem - Your first link in the chemical chain

Onay Belgeleri >

Norkem Group en yüksek standartlarla çalışmaktan gurur duymaktadır. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz Birleşik Krallık, Hollanda ve İspanya'da ISO onayının çatısı altında desteklenmekte olup üstün kalitededir.

 • ISO - ISO 9001 onaylı bir şirket olan Norkem, müşterilerine mevcut mevzuata uygun olarak, kararlaştırılmış teknik özelliklere uygun ürünler, paketleme ve teslimat sağlamayı hedeflemektedir.
   
 • FEMAS/GMP+ - Tedarik süreci, zorlu testlerin yapılması, seri numaralandırma ve takip prosedürleri ile ilgili tüm sorumluluğu üstlenmekteyiz. Hayvan yemi ürünlerimizin FEMAS ve GMP+ gibi uluslararası kalite standartlarına uygun olması için çok çalışıyoruz.
   
 • BRC – Norkem Limited, BRC sertifikasyonuna sahip olup, BRC Acente ve Broker standardı kapsamında akredite edilmiştir.  BRC standardı, Küresel Gıda Güvenliği Girişimi (GFSI) ölçütlerini yerine getirdiği kabul edilen ilk standarttır ve gıda güvenliğinin tüm kilit alanlarında en yüksek yeterlilik seviyelerini sağlamaktadır.
   
 • CBA - Norkem, Birleşik Krallık'ta bulunan Kimya Sanayicileri Derneği'nin (CBA) üyesidir.
 • SEDEX- 2018 itibariyle Norkem Limited olarak Sedex (Tedarikçi Etik Data Paylaşımı ) tedarikci (B) olarak uye olmustur. Diger uye firmalar ile ortak veritabanini kullanarak bilgi paylasimi, etik sosyal uygunluk denetim raporlari, tedarik zinciri olusturma imkani saglamaktadir ve bahsekonu firmalara aciktir. İŞ Kanunu” İş güvenliği Kanunu, İSG Yönetmelikleri, ILOYasaları vb yasalara, tedarik kurallarina yonelik eylemleri kapsamaktadir
   
 • Norkem Quality Policy